poniedziałek, 17 lutego 2014


         NAJLEPSZA MAMA NA ŚWIECIE ! 

Cześć słoneczka dzisiaj jest taka zbiorcza notka będę pisała o wszystkim i o niczym z racji tego ,ze długo mnie nie było to będzie dużo zdjęć bo dużo się działo ,ale też nie chce Was zanudzić :) . 

Pierwszym moim zakupem jest to ramoneska ,którą dosłownie kupiłam w przeciągu 5 min na spontanie nie myślałam w sumie aby zakupić ją jakoś w najbliższym czasie ale jednak się skusiłam ;)
Ramoneska - Sinsay

Wstąpiłam dziś do sklepu zielarskiego po herbatki , witaminkę i mydełko na trądzik .
Herbatę miętową i skrzyp używam do włosów , witaminkę piję na odporność i wzmocnienie , a mydło jest to produkt ,który tak na prawdę odkryłam wczoraj wieczorem . Z moją twarzą ostatnio jest coś nie tak trądzik jest niesamowicie silny już jestem umówiona do dermatologa także czekam z niecierpliwością prze de mną jeszcze cały miesiąc ! . Postanowiłam ,ze kupie coś naturalnego coś co pomoże mi z moim problemem tak że jet to mydło ,które zabija bakterie jest przeciw trądzikowe na jakieś plamy ,zaczerwienienia cokolwiek . Dzisiaj zaczynam stosować jeżeli będziecie chciały recenzję tego produktu to dajcie znać . Mój nowy najlepszy przyjaciel <3


Jutro planuje zamówić doczepki na allegro półnaturalne i
chyba jednak się skuszę , włoski mają 60 cm długości na pewno je zetnę tak aby długość sięgała po za piersi max . Dajcie znać czy chcecie notkę o doczepach :)                                                                       14 LUTY <3 Fijałkowska idealna ciotka ! 

W KOLEJNEJ NOTCE - JAK ROZSTAĆ SIĘ Z PROSTOWNICĄ ,CHCECIE TAKI POST ?;)
http://ask.fm/Alvaysfashionable buziaki : *

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz