wtorek, 1 kwietnia 2014
Cześć dziewczęta ! Jak Wam idą ćwiczenia ? mam nadzieje ,że się nie poddajecie i słodycze nie kuszą Was do skosztowania ,a nawet jeżeli TAK i nie możecie się powstrzymać od zjedzenia tłustych kalorii mam na to kilka sposobów ;)
JAK OGRANICZYĆ SŁODYCZE?
No bo kto z nas nie lubi słodkości które umilają nam życie ? czekolada to idealny środek na smutki , podobnie jak miska lodów , do oglądania filmów też przyda się coś do zjedzenia . Tymczasem słodycze są najczęstszą przyczyną tycia . Jak więc ograniczyć spożywanie łakoci ?
Jest na to kilka prostych sposobów :

Pierwszym sposobem jest mięta , powoduje ona ograniczenie łaknienia i odsuwa od nad chęć na czekoladę , żelki , cukierki , ciastka . Stąd jeżeli chce Ci się coś słodkiego to napij się miętowej herbaty bądź po prostu umyj zęby , warto też mieć pod ręką gumę do żucia bez cukru .Drugim sposobem na zahamowanie popędu łakociowego jest owoc . Owoce również zawierają cukier jednak w przeciwieństwie do czekolady , jest on znacznie zdrowszy i nie powoduje takiego przyrostu masy nie mówiąc już o cennych witaminach jakie posiadają owoce :)

Trzecim sposobem na ograniczenie apetytu jest zielona herbata , wpływa ona pozytywnie na nasz apetyt ,wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej oraz poprawia ona przemianę materii . Pamiętaj aby wydobyć właściwości zielonej herbaty musisz ją dobrze przygotować.

 Jeżeli masz dziką ochotę na czekoladę , zastąp ją czymś mniej kalorycznym kakaem z mlekiem . Tym sposobem zaspokoisz swój głód na słodkie i spożyjesz mniej tłustych kalorii .

A jeżeli to nie pomoże to po prostu znajdź przyczynę , jeżeli w Twoim domu ciągle pojawiają się słodycze to nic dziwnego ,że nie możesz się opamiętać ZMIEŃ TO .


Kto jest trzaśnięty i robi sobie zdjęcia na W-F ?
TE DZIEWCZYNY !

Dziś prima aprilis uwierzycie w to ,że nauczycielka mnie wkręciła ._. czuję się z tym podle .

http://ask.fm/Alvaysfashionable buźka : *

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz